ÜYE OL 2017-05-07T19:03:28+00:00

ORİFLAME ÜYELİK KAYIT FORMU

 

  • 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER ÜYE OLAMAZ
  • ORİFLAME ÜYELİĞİ DEVAM EDEN ÜYELER YENİDEN ÜYE OLAMAZ (SON SİPARİŞİ ÜZERİNDEN 12 AY GEÇMİŞ İSE ÜYE OLABİLİRLER)
  • ŞİFRESİNİ UNUTMUŞ ÜYELER 0212 900 32 62 NUMARALI TELEFONU ARIYARAK ŞİFRELERİNİ ALABİLİR
  • FORMU EKSİKSİZ DOLDURDUKTAN SONRA EN KISA ZAMANDA DANIŞMANIMIZ FORMA YAZDIĞINIZ TELEFON NUMARASINDAN SİZİ  ARAYIP KESİN KAYIT İŞLEMİNİZİ  YAPACAK VE TELEFONUNUZA DANIŞMAN KODU VE ŞİFRENİZ GELECEKTİR
  • ÜYELİĞİNİZ GERÇEKLEŞTİĞİNDE TALEP EDERSENİZ ADRESİNİZE ÜCRETSİZ KATALOG GÖNDERİLECEKTİR

AD SOYAD

TELEFON

E-POSTA

İL SEÇİNİZ

İLÇE GİRİNİZ

ADRES

Oriflame Üyelik

Kendinize ait bir işiniz olsun istiyor iseniz ve hayallerinizin peşinde koşma konusunda, kararlı iseniz, oriflame üyelik işlemlerini gerçekleştirerek bu amacınıza ulaşabilirsiniz. Üyelik işlemleri, tamamen ücretsiz olmak ile birlikte, üye olanlardan, her hangi bir aidat alınmamaktadır. Getirilen tek kural, üyelik formunun doldurulması ve bir yılık sürece dikkat edilmesidir. 1 yıllık süreç sonunda, yıl içerisinde her hangi bir sipariş verilmediği takdirde, üyelik otomatik olarak iptal edilmektedir.

Ancak, üyeliği iptal olan bir bireyin, yeniden üye olma imkanı bulunmaktadır. İkinci kez üyelik işlemlerinde de, her hangi bir bedel alınmamaktadır. Üye olan herkese, aynı mesafede yaklaşılmakta ve ürün tanıtımlarının yer aldığı kataloglar, adreslere gönderilmektedir. Üstelik, indirim şeklinde bir avantajada sahip olunur, bahsedilen indirim oranı, %30’dur.

Oriflame katalogu adresinize gelsin istiyor iseniz ve bağımsız satış danışmanları arasında yer almayı düşünüyor iseniz, yapmanız gereken, sadece Oriflame üyelik kayıt formunu doldurmanızdır. İşlemler tamamlandıktan sonra, üyeliğiniz onaylanır ise, katalog adresinize kargo ile gönderilecek ve böylece sizde bağımsız satış danışmanları arasındaki yerinizi alacaksınız. sipariş verdiğinizde ödeme konusunda, sizlere sunulan ödeme yöntemleri arasında, bankalar, postaneler, bankamatikler, internet ve fatura ödeme noktaları bulunacaktır.

Satış yapacağınız ürünlerin size kaça geleceğinin yazıldığı liste, kataloglar ile birlikte adresinize ulaştırılacaktır. Sipariş konusunda, tek ürün ya da birden fazla ürün şeklinde, bir kural bulunmamaktadır. Dilediğiniz sayıda ürünü, sipariş verme şansınız bulunmaktadır. Giriş teslimatı olarak bilinen sistem, genelde her ayın son günü yapılmaktadır. Giriş sisteminin son günü belirlenen saat aralığı ise, 22:00’dır.

EN YENİ KATALOGRAMIZA GÖZ ATABİLİRSİNİZ